VERTO-PLUS a.s.


Značka BANQUET představuje kompletní sortiment domácích potřeb, keramiky, užitkového skla a porcelánu.Z nabídky výrobků BANQUET si vybere každý.

Jižní Čechy


ZŠ a MŠ Čekanice


Základní škola a Mateřská škola Průběžná 116, 390 02 Tábor-Čekanice

Jižní Čechy 

ZŠ a MŠ Tábor - Měšice


Základní a mateřská škola Míkova 64, 391 56, Tábor

Jižní Čechy


NECTON s.r.o.


Jižní Čechy

Elexpres Š + V Miroslav Švec


Miroslav Švec ELEXPRES V, Tábor, Služby elektromontážní, elektroservisní revizní práce instalace hromosvodů, kamerových systémů, ...

Jižní Čechy


Divadlo Oskara Nedbala


Divadlo Oskara Nedbala Tábor přináší jedinečný výběr toho nejlepšího z českých a moravských scén. Ročně uvádí na dvě stovky divadelních, hudebních a tanečních představení pro více než 60 000 diváků.

Jižní Čechy

BayWa r.e.

Komponenty pro stavbu fotovoltaické elektrárny. Fotovoltaické panely, měniče, GoodWe, střídače, baterie, Pylontech, konstrukční systémy, regulátory přetoku.

Praha

Golden office

Budova Golden office svým zájemcům nabízí: · Restauraci 8:00 - 16:00 · Školící a přednáškové prostory · Parkoviště s vyhrazeným stáním · Služby podatelny · Množení ...

Praha

McDonald's


McDonald's Corporation je společnost provozující jeden z největších světových řetězců rychlého občerstvení. Byla založena v roce 1940 bratry McDonaldovými.

Jižní Čechy

Bon Art Music Group spol. s r.o.


Společnost Bon Art Music je přední reklamní a produkční společnost působící na trhu v České republice i v zahraničí. Naším hlavním posláním je uvádět do života představy našich klientů a obchodních partnerů a pomáhat jim na cestě k dosažení jejich cílů.

Praha

Stomacentrum spol. s r.o.


Samostatné stomatologické zařízení v centru Prahy. Již od roku 1994 nabízíme komplexní stomatologickou péči všem skupinám pacientů

Praha

K&K POKER s.r.o.


Naše firma se výrobou kachlů zabývá již více než 25 let, výrobky dodáváme do kamnářských firem v České republice i v zahraničí – ať už sousedům do Polska a Německa, nebo například do Skandinávie či Chorvatska. Vznikla v roce 1997 v Raděticích u Bechyně

Jižní Čechy

BoHeMi fitness

 

Naší filozofií je, aby tréninky byly pro všechny, zábavné a originální. Pomůžeme vám dosáhnout svých cílů, ať už chcete zpevnit, zhubnout či získat fyzičku.

Praha

DIANA Biotechnologies

Czech biotech company providing PCR solutions for diagnostic and life science labs. OEM provider of monoclonal antibodies and drug discovery services. 

Praha - Zlatníky, Vestec

SONEPAR spol. s .r.o.

Elektrotechnický velkoobchod, prodávající elektro zboží jako CYKY, svítidlo, LED žárovka, lišta, krabice, vypínač, zásuvka, rozvodnice, jistič a chránič.

Jižní Čechy

KLUZÁK s.r.o.

Firma Kluzák byla založena v roce 1992 jako montážní a obchodní firma zdravotní instalace, rozvodů topení a plynu.

Jižní Čechy

Postelia s.r.o.

Český výrobce matrací všech rozměrů, postelí a roštů. Vše vyzkoušené tisíci zákazníky. Prodejny v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Táboře a Hradci Králové. Doprava po celé ČR.

Jižní Čechy

VLT Pila s.r.o.

Jižní Čechy

Spilka a Říha s.r.o.

Struktura společnosti odpovídá jejímu zaměření, což je kompletní stavební činnost. Převažuje profese zedníků a stavebních dělníků. Ostatní řemesla, jako obkladač, zámečník, instalatér, pokrývač, tesař atd. V případě větších akcí spolupracujeme se stálými subdodavateli v rámci smluvních vztahů.

Jižní Čechy

Keller Williams

Profesionální realitní marketing a makléři, na které se můžete spolehnout. Jsme součástí mezinárodní realitní sítě Keller Williams®.

Jižní Čechy

LANius s.r.o.

Zabýváme se tvorbou, prodejem a servisem informačních systémů pro knihovny. Nabízíme knihovní systém LANius a Clavius. Zajišťujeme technickou podporu.

Jižní Čechy

Ministerstvo obrany | PS0217

Ministerstvo bylo zřízeno s účinností od 8. prosince 1992 zákonem č. 548/1992 Sb., kterým byl změněn zákon č. 2/1969 Sb., o zřízení ministerstev a jiných ústředních orgánů státní správy České republiky.

Jižní Čechy

ZŠ a MŠ Nová

a MŠ Nová. škola s dlouholetou tradicí, v roce 2020 oslavila již 120 let své existence; škola s dobrou adresou, leží v samém centru Českých Budějovic

Jižní Čechy


AGRO-partner s.r.o.

Prodej, montáž a servis produktů z oblasti stájových technologií a zemědělské techniky. Široká nabídka zemědělské techniky

Jižní Čechy

COOP družstvo

COOP je mezinárodně používanou obchodní značkou družstev spotřebitelů (consumer cooperatives), která začala vznikat v polovině 19. století v Anglii

Jižní ČechyPAMÁTKY TÁBOR s.r.o.

Stavební společnost Památky Tábor, s.r.o. vznikla v roce 1994 transformací Jihočeského podniku pro údržbu památek a v plné míře navázala na úspěšnou minulost státního podniku, datující se od roku 1962.

 Jižní Čechy


ZŠ a MŠ T.G. Masaryka Čelakovského 24, Písek


V současnosti základní škola umožňuje devítiletou školní docházku, kdy v každém ročníku je jedna třída se sportovním zaměřením. ZŠ sdružuje 3. mateřskou školu s vlastní kuchyní a 6. mateřskou školu s výdejnou.

Jižní Čechy

Oční optika Tábor Heršlova 2925

Jsme oční optika v Táboře a jsme součástí Centra oční péče Tábor.

Jižní Čechy

instaltherm

Zabýváme se prodejem – montážemi – servisem – revizemi v oblasti technického zařízení budov. Jsme jediné certifikované zastoupení pro tepelná čerpadla značky IVT v Táboře.

Jižní Čechy

CARMINA spol. s r. o.

Prodej vrtacího nářadí EPIROC, pažnicových systémů a studniční výstroje. Nově poskytujeme také broušení korunek na polouatomatické brusce BQ3 - DTH.

Praha


unuodesign s. r. o.

Nejširší výběr látek skladem a tisíce spokojených zákazníků. Potřebujete poradit? Napište nebo nám zavolejte. Velkoobchod s metráží.

Jižní Čechy

Würth spol. s r. o.

Jsme specialisté na montážní a upevňovací materiály. Dodáváme zboží zákazníkům z řad řemeslníků i průmyslových závodů v mnoha různých odvětvích.

Jižní Čechy

FLOSMAN

Velkoobchod potravin s vlastní maloobchodní sítí Flop, FlopTop a Potraviny CZ.

Jižní Čechy

ACO Industries

Celosvětově silná značka. Skupina ACO je jedním z předních světových výrobců odvodňovacích systémů.

Jižní Čechy

 

WEDOS Internet a.s.

Super rychlý webhosting NoLimit s CZ doménou zdarma nebo slevou 60 %. Slevový kupon: W60W. Ideální pro WP weby a e-shopy. Spravujeme přes 300 000 CZ domén a přes 150 000 hostingů.

Jižní Čechy

Úklid společných prostor

Uklízíme pravidelně pro více než 

2 500+ bytových jednotek

 Praha, Jižní Čechy

Čištění koberců

Více než 40 tis+ m² koberců

Praha, Jižní Čechy

Mytí oken a výloh

Více než 60 tis+ m² oken

Praha, Jižní Čechy 

Úklid domácností

Uklízíme pro vás více než 20 tis+ m² prostor

Praha, Jižní Čechy

Zimní údržba

Staráme se o více než 5 tis+m² chodníků a přístupových cest

Praha, Jižní Čechy

Sekání trávy

Posekali jsme více než 60 tis+m² zeleně

Praha, Jižní Čechy