ÚKLID BYTOVÝCH DOMŮ

S NÁMI NA TO NEMUSÍTE MYSLET

S běžným úklidem ve společných prostorách bytových domů bývají většinou neshody. Ne každý totiž respektuje rozpis daných služeb, někdo uklízí stále a zodpovědně, jiný bohužel nenachází dostatek volného času. Naše úklidová firma nabízí úklidové služby v Praze, Českých Budějovicích, Táboře, Písku, Veselí nad Lužnicí, Soběslavi, Sezimovo Ústí a Plané nad Lužnicí sestavené na míru podle požadavků majitelů či nájemníků bytového domu. Vzhledem k tomu, že jsme flexibilní, tak není problém se na požadovaných úklidových službách domluvit a to i na údržbě okolo domu podle potřeby a nutnosti. Bytové domy tak mohou stále zářit čistotou a to prakticky na všech místech.

REFERENCE MLUVÍ ZA VŠE

Naši zákazníci jsou spokojeni s péčí o bytové domy, o čemž svědčí jejich reference. Na základě rostoucí poptávky zákazníků poskytujeme i doplňkové služby, při kterých se na nás může každý spolehnout. Zvládneme profesionálně uklidit společenské prostory, ale i vyčistit koberce nebo uklidit po rekonstrukci.

V uklizeném bytovém domě se poté jinak cítíte. Četnost úklidu v bytovém domě lze bez problémů nastavit přesně podle potřeby.

JAKÉ ÚKLIDOVÉ SLUŽBY POSKYTUJEME PRO BYTOVÉ DOMY?